Voetbalpoules.nl
De leukste gratis voetbalpoule van Nederland!

Inloggen


Eredivisie


Afrika Cup 2019


Azië Cup 2019


Copa América 2019


Eerste Divisie


WK Vrouwen 2019


Tweede divisie


Derde divisie (za)


Derde divisie (zo)


KNVB Beker


Champions League


Europa League


Nations League


Bundesliga


DFB-Pokal


Jupiler Pro League


Ligue 1


Premier League


FA Cup


Serie A


Primera Division

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

FA Cup

12 nov
20:45
Hampton & R. Borough Oldham Athletic AFC 1 - 2

Nations League

Gisteren
16:00
Kazachstan Letland 1 - 1
Gisteren
20:45
Andorra Georgië 1 - 1
Gisteren
20:45
België IJsland 2 - 0
Gisteren
20:45
Hongarije Estland 2 - 0
Gisteren
20:45
Griekenland Finland 1 - 0
Gisteren
20:45
Luxemburg Wit Rusland 0 - 2
Gisteren
20:45
San Marino Moldavië 0 - 1
Gisteren
20:45
Oostenrijk Bosnië-Herzegovina 0 - 0
Gisteren
20:45
Kroatië Spanje 3 - 2
Vandaag
20:45
Nederland Frankrijk -
Vandaag
20:45
Slowakije Oekraïne -
Vandaag
20:45
Slovenië Noorwegen -
Vandaag
20:45
Cyprus Bulgarije -
Vandaag
20:45
Wales Denemarken -
Vandaag
20:45
Gibraltar Armenië -
Vandaag
20:45
Liechtenstein Macedonië -

Tweede divisie

Morgen
14:30
Jong Almere City IJsselmeervogels -
Morgen
14:30
Kon. HFC Excelsior Maassluis -
Morgen
14:30
AFC HHC Hardenberg -

Derde divisie (za)

Morgen
14:30
DOVO DVS '33 -
Morgen
14:30
FC Lisse Jong FC Groningen -
Morgen
14:30
vv Eemdijk Odin '59 -
Morgen
14:30
HSV Hoek ONS BOSO Sneek -
Morgen
14:30
Harkemase Boys Quick Boys -
Morgen
14:30
VVOG SteDoCo -
Morgen
14:30
ASWH Noordwijk -

Tweede divisie

Morgen
15:00
Kozakken Boys Barendrecht -

Derde divisie (za)

Morgen
15:00
Achilles '29 Ajax (amateurs) -

Nations League

Morgen
15:00
Servië Montenegro -

Tweede divisie

Morgen
15:30
Spakenburg Rijnsburgse Boys -
Morgen
15:30
FC Lienden Jong Sparta Rotterdam -
Morgen
15:30
Katwijk Jong Vitesse -
Morgen
15:30
VVSB Scheveningen -

Derde divisie (zo)

Morgen
17:00
Quick '20 HSC '21 -

Tweede divisie

Morgen
18:00
De Treffers GVVV -

Derde divisie (za)

Morgen
18:00
SJC ASV De Dijk -

Nations League

Morgen
18:00
Turkije Zweden -
Morgen
18:00
Azerbeidzjan Faröer Eilanden -
Morgen
18:00
Malta Kosovo -

Eerste Divisie

Morgen
18:30
Jong PSV Jong AZ -
Morgen
18:30
TOP Oss Almere City FC -

Derde divisie (zo)

Morgen
19:00
OJC Rosmalen Blauw Geel '38 -

Eerste Divisie

Morgen
19:45
FC Dordrecht FC Eindhoven -
Morgen
19:45
Helmond Sport RKC Waalwijk -
Morgen
20:45
SC Cambuur FC Volendam -

Nations League

Morgen
20:45
Albanië Schotland -
Morgen
20:45
Italië Portugal -
Morgen
20:45
Roemenië Litouwen -

Eerste Divisie

18 nov
12:15
MVV Roda JC -

Derde divisie (zo)

18 nov
14:00
USV Hercules Jong FC Volendam -
18 nov
14:00
HBS Craeyenhout OFC -
18 nov
14:00
Goes TEC -
18 nov
14:00
ADO '20 UNA -
18 nov
14:00
JVC Cuijk Westlandia -

Eerste Divisie

18 nov
14:30
Telstar FC Den Bosch -
18 nov
14:30
FC Twente Go Ahead Eagles -

Derde divisie (zo)

18 nov
14:30
EVV Dongen VV -
18 nov
14:30
OSS '20 Quick Den Haag -

Nations League

18 nov
15:00
Engeland Kroatië -

Eerste Divisie

18 nov
16:45
NEC Nijmegen Sparta Rotterdam -

Nations League

18 nov
18:00
San Marino Wit Rusland -
18 nov
18:00
Moldavië Luxemburg -
18 nov
18:00
Noord Ierland Oostenrijk -
18 nov
20:45
Zwitserland België -
18 nov
20:45
Hongarije Finland -
18 nov
20:45
Griekenland Estland -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Derde divisie (za) 9 0
Derde divisie (zo) 9 0
Eerste Divisie 9 0
FA Cup 1 3
Nations League 30 17
Tweede divisie 9 0