Voetbalpoules.nl
De leukste voetbalpool van Nederland!
- Nog 208 dagen tot het WK Vrouwen begint!

Inloggen


Bundesliga

Champions League

Derde divisie (za)

Derde divisie (zo)

DFB-Pokal

Eerste Divisie

EK Kwalificatie 2020

Eredivisie

Europa League

FA Cup

Jupiler Pro League

KNVB Beker

Ligue 1

Premier League

Primera Division

Serie A

Tweede divisie

WK Kwalificatie 2022

Wedstrijden

Datum Thuisteam Uitteam Uitslag

FA Cup 1e ronde - First Round Proper

11 nov
21:40
Harrogate Town Portsmouth FC 1 - 2
1e doelpunt Beck Haunstrup
12 nov
20:45
Yeovil Town Hartlepool United 1 - 4

WK Kwalificatie 2022 7e ronde - Azië

14 nov
11:30
Myanmar Tadzjikistan 4 - 3
14 nov
12:00
Malediven Filippijnen 1 - 2
14 nov
12:00
Turkmenistan Noord-Korea 3 - 1
14 nov
12:18
Kirgizië Japan 0 - 2
14 nov
13:00
Hong Kong Bahrein 0 - 0
14 nov
13:00
Oezbekistan Saoedi-Arabië 2 - 3
14 nov
13:45
Maleisië Thailand 2 - 1
14 nov
14:00
Vietnam VAE 1 - 0
14 nov
14:00
Libanon Zuid-Korea 0 - 0
14 nov
15:00
Syrië China 2 - 1
14 nov
15:00
Irak Iran 2 - 1
14 nov
15:00
Afghanistan India 1 - 1
14 nov
16:00
Jemen Palestina 1 - 0
14 nov
16:00
Oman Bangladesh 4 - 1
14 nov
17:00
Jordanië Australië 0 - 1
14 nov
17:00
Koeweit Chinees Taipei 9 - 0

EK Kwalificatie 2020 9e ronde

14 nov
18:00
Turkije IJsland 0 - 0
14 nov
20:45
Engeland Montenegro 7 - 0
14 nov
20:45
Tsjechië Kosovo 2 - 1
14 nov
20:45
Portugal Litouwen 6 - 0
14 nov
20:45
Servië Luxemburg 3 - 2
14 nov
20:45
Frankrijk Moldavië 2 - 1
14 nov
20:45
Albanië Andorra 2 - 2
15 nov
18:00
Noorwegen Faröer Eilanden 4 - 0
15 nov
18:00
Finland Liechtenstein 3 - 0
15 nov
18:00
Armenië Griekenland 0 - 1

Eerste Divisie 15e ronde

15 nov
20:00
TOP Oss FC Volendam 1 - 2
15 nov
20:00
FC Eindhoven MVV 2 - 0
15 nov
20:00
FC Dordrecht Roda JC 1 - 1

EK Kwalificatie 2020 9e ronde

15 nov
20:45
Zwitserland Georgië 1 - 0
15 nov
20:45
Denemarken Gibraltar 6 - 0
15 nov
20:45
Spanje Malta 7 - 0
15 nov
20:45
Roemenië Zweden 0 - 2
15 nov
20:45
Bosnië-Herzegovina Italië 0 - 3

Derde divisie (za) 12e ronde

Gisteren
14:30
HSV Hoek Sparta Nijkerk 2 - 4
Gisteren
14:30
DOVO Excelsior'31 2 - 6
Gisteren
14:30
DVS '33 Barendrecht 0 - 2
Gisteren
14:30
Ajax (amateurs) VVOG 2 - 1
Gisteren
14:30
FC Lisse SteDoCo 4 - 2

Tweede divisie 12e ronde

Gisteren
14:30
Noordwijk HHC Hardenberg 2 - 0
Gisteren
14:30
Scheveningen Jong FC Volendam 2 - 1
1e doelpunt De Jong Ben Sellam

Derde divisie (za) 12e ronde

Gisteren
15:00
Jong Almere City Harkemase Boys 0 - 3
1e doelpunt Geen score Stelpstra
Gisteren
15:00
ONS BOSO Sneek Odin '59 1 - 2

Tweede divisie 12e ronde

Gisteren
15:00
ASWH Quick Boys 0 - 1
Gisteren
15:00
Kozakken Boys IJsselmeervogels 1 - 3
Gisteren
15:00
Spakenburg Excelsior Maassluis 1 - 0

EK Kwalificatie 2020 9e ronde

Gisteren
15:00
Cyprus Schotland 1 - 2

Tweede divisie 12e ronde

Gisteren
15:30
Katwijk De Treffers 2 - 0
Gisteren
15:30
Kon. HFC Rijnsburgse Boys 2 - 1

Derde divisie (za) 12e ronde

Gisteren
18:00
VVSB Goes 0 - 2

Tweede divisie 12e ronde

Gisteren
18:00
TEC GVVV 1 - 2

EK Kwalificatie 2020 9e ronde

Gisteren
18:00
Azerbeidzjan Wales 0 - 2
Gisteren
18:00
Slovenië Letland 1 - 0
Gisteren
18:00
Rusland België 1 - 4
Gisteren
18:00
San Marino Kazachstan 1 - 3
Gisteren
20:45
Noord Ierland Nederland 0 - 0
Gisteren
20:45
Duitsland Wit Rusland 4 - 0
Gisteren
20:45
Kroatië Slowakije 3 - 1
Gisteren
20:45
Israël Polen 1 - 2
Gisteren
20:45
Oostenrijk Noord-Macedonië 2 - 1

Eerste Divisie 15e ronde

Vandaag
12:15
Telstar Go Ahead Eagles 0 - 2
1e doelpunt Geen score Lieftink

Derde divisie (zo) 12e ronde

Vandaag
14:00
Hoogland Gemert 3 - 3
1e doelpunt Heus Kemper
Vandaag
14:00
Quick Den Haag OSS '20 1 - 2
Vandaag
14:00
RKVV DEM EVV 1 - 1
Vandaag
14:00
Westlandia USV Hercules 2 - 0

Eerste Divisie 15e ronde

Vandaag
14:30
FC Den Bosch Excelsior -

Derde divisie (zo) 12e ronde

Vandaag
14:30
RKSV Groene Ster Jong ADO Den Haag -
Vandaag
14:30
Dongen VV ADO '20 3 - 2
Vandaag
14:30
HSC '21 FC Lienden -
Vandaag
14:30
OFC UNA 2 - 1

Tweede divisie 12e ronde

Vandaag
14:30
AFC Jong Sparta Rotterdam 2 - 1

EK Kwalificatie 2020 10e ronde

Vandaag
15:00
Luxemburg Portugal -
Vandaag
15:00
Servië Oekraïne -

Eerste Divisie 15e ronde

Vandaag
16:45
SC Cambuur Almere City FC -

EK Kwalificatie 2020 10e ronde

Vandaag
18:00
Bulgarije Tsjechië -
Vandaag
18:00
Kosovo Engeland -
Vandaag
20:45
Albanië Frankrijk -
Vandaag
20:45
Moldavië IJsland -
Vandaag
20:45
Andorra Turkije -

Statistieken

Competitie Wedstrijden Doelpunten
Derde divisie (za) 8 33
Derde divisie (zo) 8 21
Eerste Divisie 6 9
EK Kwalificatie 2020 32 84
FA Cup 2 8
Tweede divisie 9 22
WK Kwalificatie 2022 16 49