Voorspellingen Orangedevil
Ben jij Orangedevil? Log hier in om te voorspellen!
Eredivisie 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 20:00
|
Excelsior
|
0 - 3 |
NEC Nijmegen
|
- | |||
Eredivisie 33e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Morgen 14:30
|
Ajax
|
- |
Almere City FC
|
||||
Excelsior
|
- |
Heracles Almelo
|
|||||
FC Twente
|
- |
FC Volendam
|
|||||
FC Utrecht
|
- |
Sparta Rotterdam
|
|||||
Fortuna Sittard
|
- |
PSV
|
|||||
Go Ahead Eagles
|
- |
AZ
|
|||||
NEC Nijmegen
|
- |
Feyenoord
|
|||||
RKC Waalwijk
|
- |
PEC Zwolle
|
|||||
SC Heerenveen
|
- |
Vitesse
|
|||||
Champions League 14e ronde - Halve finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
di 21:00
|
Paris Saint-Germain
|
0 - 1 |
Bor. Dortmund
|
- | |||
wo 21:00
|
Real Madrid
|
2 - 1 |
Bayern München
|
- | |||
Bundesliga 33e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:30
|
FC Augsburg
|
0 - 1 |
VfB Stuttgart
|
- | |||
Vandaag 15:30
|
1.FC Köln
|
3 - 2 |
1.FC Union Berlin
|
- | |||
Bor. Mönchengladbach
|
1 - 1 |
Eintracht Frankfurt
|
- | ||||
RB Leipzig
|
1 - 1 |
Werder Bremen
|
- | ||||
SC Freiburg
|
1 - 1 |
1.FC Heidenheim
|
- | ||||
Vandaag 18:30
|
1.FSV Mainz 05
|
- |
Bor. Dortmund
|
||||
Morgen 15:30
|
Darmstadt 98
|
- |
1899 Hoffenheim
|
||||
Morgen 17:30
|
Bayern München
|
- |
Vfl Wolfsburg
|
||||
Morgen 19:30
|
VfL Bochum
|
- |
Bayer 04 Leverkusen
|
||||
Derde Divisie A 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
FC Rijnvogels
|
4 - 1 |
SV Urk
|
- | |||
Harkemase Boys
|
1 - 0 |
Sparta Nijkerk
|
- | ||||
vv Eemdijk
|
0 - 3 |
RKVV DEM
|
- | ||||
Vandaag 15:00
|
DVS '33
|
7 - 1 |
Odin '59
|
- | |||
IJsselmeervogels
|
3 - 1 |
DOVO
|
- | ||||
Vandaag 15:30
|
USV Hercules
|
4 - 0 |
RKAV Volendam
|
- | |||
Vandaag 18:00
|
HSC '21
|
- |
SC Genemuiden
|
||||
Vandaag 18:30
|
Hoogeveen
|
- |
Staphorst
|
||||
Morgen 14:30
|
SV Kampong
|
- |
VVSB
|
||||
Derde Divisie B 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
HSV Hoek
|
2 - 0 |
OSS '20
|
- | |||
Vandaag 15:00
|
Kloetinge
|
1 - 1 |
SteDoCo
|
- | |||
Vandaag 15:30
|
TEC
|
- |
Barendrecht
|
- | |||
Vandaag 18:00
|
GVV Unitas
|
- |
OJC Rosmalen
|
||||
UNA
|
- |
Sportlust '46
|
|||||
Morgen 14:00
|
vv Baronie
|
- |
Gemert
|
||||
SV AWC
|
- |
Quick Den Haag
|
|||||
S.V. TOGB
|
- |
Meerssen
|
|||||
Morgen 14:30
|
RKSV Groene Ster
|
- |
Blauw Geel '38
|
||||
Eerste Divisie 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:00
|
FC Eindhoven
|
2 - 0 |
FC Den Bosch
|
- | |||
FC Groningen
|
2 - 0 |
Roda JC
|
- | ||||
Jong Ajax
|
1 - 4 |
Jong AZ
|
- | ||||
ADO Den Haag
|
2 - 3 |
Jong PSV
|
- | ||||
FC Emmen
|
2 - 1 |
De Graafschap
|
- | ||||
Jong FC Utrecht
|
1 - 1 |
FC Dordrecht
|
- | ||||
MVV
|
2 - 0 |
VVV-Venlo
|
- | ||||
SC Cambuur
|
1 - 1 |
Helmond Sport
|
- | ||||
TOP Oss
|
1 - 1 |
NAC Breda
|
- | ||||
Willem II
|
3 - 2 |
Telstar
|
- | ||||
Europa League 16e ronde - Halve finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
do 21:00
|
Atalanta
|
3 - 0 |
Olympique Marseille
|
- | |||
Bayer 04 Leverkusen
|
2 - 2 |
AS Roma
|
- | ||||
Jupiler Pro League 38e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
Standard Luik
|
Uitgesteld
-
|
KVC Westerlo
|
- | |||
Vandaag 18:15
|
KAS Eupen
|
- |
RWDM
|
||||
Charleroi
|
- |
KV Kortrijk
|
|||||
Vandaag 20:45
|
RSC Anderlecht
|
- |
KRC Genk
|
||||
Morgen 13:30
|
KAA Gent
|
- |
OH Leuven
|
||||
Morgen 16:00
|
St. Truiden
|
- |
KV Mechelen
|
||||
Morgen 18:30
|
Royal Antwerp FC
|
- |
Cercle Brugge
|
||||
Ligue 1 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Lille OSC
|
3 - 4 |
Olympique Lyon
|
- | |||
Ligue 1 33e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
OGC Nice
|
1 - 0 |
Le Havre
|
- | |||
Stade Brest 29
|
1 - 1 |
Stade de Reims
|
- | ||||
Morgen 21:00
|
Clermont Foot
|
- |
Olympique Lyon
|
||||
FC Nantes
|
- |
Lille OSC
|
|||||
Montpellier HSC
|
- |
AS Monaco
|
|||||
Olympique Marseille
|
- |
FC Lorient
|
|||||
Paris Saint-Germain
|
- |
Toulouse FC
|
|||||
RC Strasbourg
|
- |
FC Metz
|
|||||
Stade Rennes
|
- |
RC Lens
|
|||||
Premier League 36e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 21:00
|
Crystal Palace
|
4 - 0 |
Manchester United
|
- | |||
Premier League 37e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 13:30
|
Fulham
|
0 - 4 |
Manchester City
|
- | |||
Vandaag 16:00
|
AFC Bournemouth
|
0 - 1
(live)
|
Brentford
|
- | |||
Everton
|
1 - 0
(live)
|
Sheffield United
|
- | ||||
Newcastle United
|
1 - 1
(live)
|
Brighton & Hove Albion
|
- | ||||
Tottenham Hotspur
|
2 - 1
(live)
|
Burnley
|
- | ||||
West Ham United
|
3 - 1
(live)
|
Luton Town
|
- | ||||
Wolverhampton W
|
1 - 3
(live)
|
Crystal Palace
|
- | ||||
Vandaag 18:30
|
Nottingham Forest
|
- |
Chelsea
|
||||
Morgen 17:30
|
Manchester United
|
- |
Arsenal
|
||||
La Liga 35e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 21:00
|
Deportivo Alavés
|
2 - 2 |
Girona FC
|
- | |||
Vandaag 14:00
|
RCD Mallorca
|
1 - 0 |
UD Las Palmas
|
- | |||
Vandaag 16:15
|
Villarreal CF
|
1 - 2
(live)
|
Sevilla FC
|
- | |||
Vandaag 18:30
|
Granada CF
|
- |
Real Madrid
|
||||
Vandaag 21:00
|
Athletic Bilbao
|
- |
CA Osasuna
|
||||
Morgen 14:00
|
Cádiz CF
|
- |
Getafe CF
|
||||
Morgen 16:15
|
Atlético Madrid
|
- |
Celta de Vigo
|
||||
Morgen 18:30
|
Valencia CF
|
- |
Rayo Vallecano
|
||||
Morgen 21:00
|
Real Betis
|
- |
UD Almería
|
||||
Serie A 35e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
ma 18:00
|
US Salernitana
|
1 - 2 |
Atalanta
|
- | |||
ma 20:45
|
Udinese
|
1 - 1 |
Napoli
|
- | |||
Serie A 36e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Gisteren 20:45
|
Frosinone Calcio
|
0 - 5 |
Internazionale
|
- | |||
Vandaag 18:00
|
Napoli
|
- |
Bologna
|
||||
Vandaag 20:45
|
AC Milan
|
- |
Cagliari
|
||||
Morgen 12:30
|
Lazio Roma
|
- |
Empoli
|
||||
Morgen 15:00
|
Genoa
|
- |
Sassuolo
|
||||
Hellas Verona
|
- |
Torino
|
|||||
Morgen 18:00
|
Juventus
|
- |
US Salernitana
|
||||
Morgen 20:45
|
Atalanta
|
- |
AS Roma
|
||||
Tweede Divisie 32e ronde |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
Vandaag 14:30
|
GVVV
|
2 - 3 |
Spakenburg
|
- | |||
Kon. HFC
|
1 - 1 |
HHC Hardenberg
|
- | ||||
Scheveningen
|
2 - 2 |
Jong Almere City
|
- | ||||
Vandaag 15:00
|
ADO '20
|
4 - 2 |
Kozakken Boys
|
- | |||
AFC
|
3 - 0 |
ACV
|
- | ||||
Rijnsburgse Boys
|
1 - 1 |
FC Lisse
|
- | ||||
Vandaag 15:30
|
Jong Sparta
|
2 - 2 |
Quick Boys
|
- | |||
Katwijk
|
2 - 1 |
Excelsior Maassluis
|
- | ||||
Vandaag 18:00
|
De Treffers
|
- |
Noordwijk
|
||||
Conference League 16e ronde - Halve finale |
|||||||
Datum | Thuisteam | Uitteam | Voorspelling | Punten | |||
wo 18:45
|
Club Brugge
|
1 - 1 |
Fiorentina
|
- | |||
do 21:00
|
Olympiakos Piraeus
|
2 - 0 |
Aston Villa
|
- |